Cabrio bus



Cabrio ili panoramski autobus je turistička atrakcija, lako dostupna i iznimno privlačna mogućnost panoramskog razgledanja Dubrovnika.
Dubrovnik Sightseeing Bus namijenjen je posjetiteljima koji žele uživati u obilasku, od istočnog do zapadnog kraja Dubrovnika. Omogućuje nezaboravne doživljaje vizure stare gradske jezgre na istoku, te dubrovačkog mosta sa zapadne strane, a sve uz stručno audio vođenje na jednom od deset ponuđenih jezika.
U slučaju lošeg vremena, autobus ne vozi.





Vozni red

Autobusni kolodvor 08:00 09:45 11:30 13:15 15:00 16:45 18:30 20:15
Hotel Lapad 08:05 09:50 11:35 13:20 15:05 16:50 18:35 20:20
Babin Kuk 08:15 10:00 11:45 13:30 15:15 17:00 18:45 20:30
Pošta Lapad 08:20 10:05 11:50 13:35 15:20 17:05 18:50 20:35
Hotel Lero 08:30 10:15 12:00 13:45 15:30 17:15 19:00 20:40
Ilijina Glavica 08:35 10:20 12:05 13:50 15:35 17:20 19:05 20:45
Pile 08:45 10:30 12:15 14:00 15:45 17:30 19:15 20:55
Vidikovac 09:00 10:45 12:30 14:15 16:00 17:45 19:30 21:15
Most Dr. Franje Tuđmana 09:30 11:15 13:00 14:45 16:30 18:15 20:00 21:45

Vozni red - vrijedi od 16.09.2018

Autobusni kolodvor 09:00 10:30 12:00 13:30
Hotel Lapad 09:05 10:35 12:05 13:35
Babin Kuk 09:15 10:45 12:15 13:45
Pošta Lapad 09:20 10:50 12:20 13:50
Hotel Lero 09:25 10:55 12:25 13:55
Ilijina Glavica 09:30 11:00 12:30 14:00
Pile 09:40 11:10 12:40 14:10
Vidikovac 09:55 11:25 12:55 14:25
Most Dr. Franje Tuđmana 10:25 11:55 13:25 14:55

Cjenik

Djeca do 6 godina  00,00 kn
Karta za 1 osobu  60,00 kn
Grupna karta za 5 osoba 250,00 kn
     Kupi kartu